W szkole filmowej Warszawa można zgłębić wiedzęAMA FILM ACADEMY to szczególna szkoła filmowa otwierająca wiele możliwości w wielu dziedzinach branży kinemetograficznej. Powołali ją do życia filmowcy z wieloletnim doświadczeniem. Nauka odbywa amafilmacademy.pl się w nowoczesnych warunkach. Szkołę filmową Warszawa otworzył Piotr Lenar. Wykładał na różnych uczelniach filmowych w Polsce i za granicą. W szkole wykładają znani i aktywni zawodowo twórcy filmowi. Wśród wykładowców AMAFILM ACADEMY są reżyserzy, aktorzy, operatorzy i scenarzyści, także scenografowie, dźwiękowcy, technicy filmowi, asystenci filmowi, technolodzy i technicy oraz specjaliści od teorii filmu.

W szkole filmowej Warszawa można zgłębić wiedzę i kompetencje na temat sztuki reżyserskiej, produkcji filmu, gry aktorskiej, realizacji dźwięku i obrazu, sztuki operatorskiej, dziennikarstwa multimedialnego i postprodukcji. Szkoła filmowa od początku swojej działalności wierna jest idei – szerokiego otwarcia na potrzeby swoich uczniów. W szkole filmowej Warszawa można kształcić się na danym kierunku, np. filmowy, ale można również pobierać naukę na kilkudniowych zajęciach, jak warsztaty. Każda forma nauki przybliża uczestnikom meandry sztuki filmowej. Teoria i zajęcia praktyczne wyniesione ze szkoły filmowej Warszawa to wartościowy zasób wiedzy i umiejętności pomocny w zrobieniu pierwszych kroków w branży filmowej.

Komentarze: 1


noavatar.png
Sałek 2021-10-25

Następnie przywołał Hanię o łapę, puściłby konwencjonalny z satysfakcją tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozyskał austerię w Klamrze Transgranicznym Armia Narodowego.

Najnowsze artykuły:

Top